FM kontest duben

Tento FM kontest jsme vyrazili na Vysočinu. Jelikož byli prázdniny, jeli jsme již pátek, abychom měli v sobotu ráno čas vše postavit. Na tento závod jsme neměli půjčeného notbuka, a tak jsme sebou vezli celý počítač. V pátek vyrážíme okolo čtvrté hodiny. Cestou se ještě zastavujeme v Mejtě koupit pojistku do vysílačky.

                                  vysílací stanoviště Vestec

K pavlově babičce  do Benátek jsme dorazili okolo šesté hodiny. Večer jsme ještě měřili antény a dodělávali poslední úpravy. Budíček druhý den byl v osm. Po snídani jsme naložili věci do auta a vyrazili na Vestec. Zde na nás čekal Petr. V závodě jsme udělali 70 spojení a 8 násobičů. Po skončení necháváme všechno vybavení na Vestci neboť zde pojedeme ještě i velikonoční závod, který je druhý den a odjíždíme spátky do Benátek.

 

             vysílací pracoviště  stavba bazénu  anténa  kočka  auto

  Po obědě pomáháme s Pavlem budovat základy pro bazén. Od osmi hodin dávali v televizi Bonda a tak bylo o zábavu postaráno. Druhý den ráno vstáváme opět v osm a odjíždíme spět na Vestec. Velikonoční závod jsme vzdali asi po dvou hodinách, neboť na FMce nikdo nebyl a tak jsme sbalili věci a jeli do Benátek. Po obědě okolo třetí jsme vyrazili do Chocně. 


hlavní strana